Mobilheimcentrum FULL SERVIS

Poradíme, Přivezeme, Umístíme

Od roku 2004 se snažím, aby má firma poskytovala kvalitní služby za výhodné ceny. Tvrdím, že doporučení je ta nejlepší forma reklamy a tak se snažím, aby u nás dělali vše proto, aby tomu tak bylo. Není v tom žádná věda. Prodáváme mobilní domy a chceme, aby s koupí měl klient, co nejméně starostí. 

Václav Kolář
Ikona služby

Pomůžeme s výběrem

Naším cílem je spokojený zákazník a ne prodej mobilheimu za každou cenu. Proto potřebujeme od vás získat co nejvíce informací o účelu využití mobilního domu, abychom vám pomohli s výběrem. Stává se také, že vám pořízení mobilheimu rozmluvíme. Zákazník od nás může být spokojený i s nejstarším a nejlevnějším mobilním domem zrovna tak, jako s novým výrazně dražším.

Ikona služby

Doprava mobilního domu

V ceně zakoupeného mobilheimu je započtena doprava kamionem 50 km směrem od nás (pro šíři 3,1 m), vč. nakládky a vykládky (zákazník si zajistí adekvátní vozidlo na odtah a manipulaci). Kamiony jsou vybaveny navijákem a nájezdy. Dále se počítá 35 Kč za každý ujetý km. V případě potřeby vozidla s výbavou hydraulického ramene (max. délka mobilního domů 9,5 m ) je cena individuální.

Ikona služby

Vykládka a usazení

Pokud zvolíte variantu svépomocí je potřeba zajistit adekvátní tažné vozidlo pro manipulaci od kamionu na určené místo např. traktor, terénní vůz, stavební stroj apod. Výhodou je úspora vašich nákladů. Pokud si na tento úkon netroufáte, samozřejmě tuto službu nabízíme pomocí našeho terénního auta. Asistence speciálního terénního vozu pro vykládku a manipulaci (vč. pojezdových desek proti boření) cena 3000,- Kč do 50 km. Za každý další ujetý km účtujeme 15,- Kč (tam i zpět). Stejnou částku účtujeme při vykládce jeřábem, kdy dovezeme postroj pro bezpečné uchopení mobilheimu, který většinou jeřábníci nemají. Usazení mobilheimu: podložení a vyrovnání na 6 - 8 - 12 podpěrných bodů (dle velikosti) na r rektifikační podpěry, které máme stále v nabídce. Za službu usazení mobilheimu na ocelové podpěrky účtujeme 1000,- Kč

Ikona služby

Zapojení na sítě

Připojení na inženýrské sítě (elektřina, voda, odpady a plyn) si již zajišťuje majitel sám. Zapojení přenecháme odborníkům, aby vše bezpečně fungovalo. Poskytneme odborné poradenství. Další naší předností je možnost dodání originálních náhradních dílů a doplňků z největšího velkoobchodu Arleigh, které v Česku standardně neseženete.

Doprava mobilních domů nebo mobilheimů

Fungujeme na trhu od roku 2004 a za tu dobu jsme dodali více než 1350 mobilních domů, mobilheimů a mobilních chaletů. 

Mobilní domy a mobilheimy jsme již přepravovali kamiony, traktory, přesouvali jeřáby na nejrůznější místa, přesouvali je loděmi i vrtulníky.

Naše práce je v mnoha ohledech dobrodružství a člověk musí vědět, jak na to. 


Kontrola dostupnosti pozemku je účtována Kč 15/km. Při zakoupení mobilheimu je ZDARMA.

Popisek obrázku
Doprava mobilního domu vrtulníkem
Doprava a usazení mobilního domu
Přivezení mobilního domu a usazení pomocí jeřábu
Transport mobilheimu po Vltavě ( pro filmaře).

Jak jsme mobilní domy přepravovali

Prohlédněte si řadu momentek z dopravy mobilních domů našim klientům. Téměř vždy je nějaká komplikace, ale od toho jsme my, prohlédneme situaci, navrhneme řešení a hurá do práce.